Terug naar nieuwsoverzicht

In Memoriam: Lies Blom

Op woensdag  19 November is ons zeer gewaardeerde bestuurslid Lies Blom overleden.

Lies trad in 2013 toe tot het  bestuur van OPENLUCHTTHEATERS.NL  en nam de verantwoordelijkheid voor  ‘Public Relations’ op zich.  Met  een buitengewone inzet en met groot enthousiasme heeft Lies de communicatie van onze vereniging gestalte gegeven.  Zij was een duizendpoot, die veel ervaring en affiniteit had met openluchttheater. Zij zorgde voor de landelijke promotie van de voorstellingen en  activiteiten van de vereniging en de aangesloten leden. Ook was zij een spil in de communicatie van de vereniging naar de openluchttheaters  en naar externe relaties  zoals impresario’s en andere belanghebbenden. Een aantal jaren geleden werd Lies getroffen door een ernstige ziekte, die haar steeds meer energie kostte. Zo lang en zo veel ze kon, besteedde  zij  energie aan  onze vereniging.

 Wij zijn haar veel dank verschuldigd en gedenken haar  met veel  vriendschap.

Op woensdag 27 November om 13.00 uur vindt de afscheidsdienst plaats in de Wilhelmina kerk te Soest.  Nadere informatie over de afscheidsdienst en het condoleance register kunt u hier vinden.

Bestuur Vereniging Nederlandse Openluchttheaters/ OPENLUCHTTHEATERS.NL