Terug naar theater overzicht

De Middag van het Brabantse Lied

Stichting Brabants Dialectenfestival

Data
22 juni 2025 / 13:30 uur
Website
Genre
Festival
Theater
Openluchttheater Mariahout

Een bijzondere afsluiting! Op zondag 22 juni sluiten we op een onvergetelijke manier een tijdperk af! Stichting Brabants Dialectenfestival organiseert in samenwerking met het Openluchttheater Mariahout een unieke editie van De Middag van het Brabantse Lied. Dit is niet zomaar een muzikale middag; het is de feestelijke afsluiting van het 15e en tevens laatste Brabants Dialectenfestival. Een middag vol warmte, muziek en verhalen in ons prachtige Brabantse dialect!

 

Om 13.30 uur opent MarieChristien de middag en om 17.00 uur sluit Peter Aarts deze bijzondere editie af. Daartussen wordt het podium gevuld met een indrukwekkende line-up van artiesten die met hart en ziel zingen en vertellen in het Brabants:

 

Gert van Boxtel
Mari de Bijl en de Knoesten
Mia Dekkers
Dè Velt Op
Jan van der Heijden
Ans van Kessel
Annelieke Merx
Frank van Osch
Cor Swanenberg

 

Het belooft een middag te worden waar de liefde voor het Brabantse dialect vanaf spat! Voor iedereen die Brabants een warm hart toedraagt, is dit dé kans om nog één keer zoveel dialectzangers en vertellers samen te zien en horen.

 

Gratis toegankelijk
Wat dit festival extra bijzonder maakt, is dat alle artiesten onbezoldigd optreden, zoals bij de voorgaande edities van het dialectenfestival. Hierdoor blijft de toegang gratis voor iedereen! De presentatie van deze bijzondere middag is in handen van Mario van Dinther. Mis deze unieke en historische afsluiting niet en geniet van een middag vol Brabantse klanken en gezelligheid.


Informatie tickets

Gratis entree

De Middag van het Brabantse Lied
Openluchttheater Mariahout

Mariastraat 27a
5738 AH Mariahout

E: info@oltm.nl
W: https://www.oltm.nl